چند راه براي کسب درآمد دلاري

تجارت آنلاين بازار

در حالي که اين لزوماً راهي آسان براي کسب درآمد نيست ، اگر ياد بگيريد اين کار را به درستي و ايمن انجام دهيد ، سرمايه گذاري در بازارهاي سهام مي تواند سودآور باشد. با همين حساب ، اگر آن را جدي نگيريد ، ممکن است متحمل خسارات قابل توجهي شويد.

امروز ديگر نيازي به تأمين بودجه قايق هاي تفريحي کارگزاران سهام سبک گرگ وال استريت نيست. همه اين کارها را مي توانيد خودتان با کمک سيستم عامل هاي معاملات بازار آنلاين انجام دهيد.

من ساعتهاي زيادي را صرف تحقيق در مورد اين فرصت جديد کرده ام و با پلت فرم محبوب eToro.com آزمايش کرده ام.

eToro بيش از 12 ميليون کاربر در سراسر جهان دارد و حساب هاي عملي رايگان را ارائه مي دهد. اين در مستند BBC "معامله گران: ميليون ها دقيقه توسط بي بي سي 2" به نمايش در آمده است و از چندين باشگاه فوتبال ليگ برتر حمايت مالي مي کند.

يکي از بهترين موارد در eToro ويژگي CopyTrader است. اين به شما امکان مي دهد سرمايه گذاري ساير معامله گران با عملکرد برتر را به معناي واقعي ببينيد.

براي کسب اطلاعات بيشتر ، راهنماي کامل جورج براي تجارت در eToro را دنبال کنيد. من فکر مي کنم 200 دلار مبلغ خوبي براي استفاده بيشتر از منحني يادگيري با آزمايش چند بازار مختلف است. اگر هيچ چيز ديگري نباشد ، در مورد سرمايه گذاري ها و صنايع مختلف چيزهاي زيادي خواهيد آموخت.

لطفاً توجه داشته باشيد که کليه معاملات خطرناک است. eToro يک پلت فرم چند دارايي است که مالکيت واقعي دارايي و محصولات "CFD" داراي اهرم خطر بالا را ارائه مي دهد. 75? از حساب هاي سرمايه گذاران خرده ي در هنگام معامله CFD با اين ارائه دهنده ضرر مي کنند. شما بايد فکر کنيد که آيا توانايي پرداخت خطر بالاي از دست دادن پول خود را داريد يا خير. اين محتوا توصيه مالي يا سرمايه گذاري نيست.

وب سايت خود را راه اندازي کنيد

به توليد درآمد منفعل علاقه داريد؟ شما به يک وب سايت نياز داريد. اين راه کسب درآمد در هنگام خواب است.

راه اندازي وب سايت با Bluehost کمتر از 20 دقيقه طول مي کشد ، هزينه آن تقريباً هزينه اي ندارد و يک فرد 82 ساله مي تواند آن را انجام دهد. براي جلب اولين بازديدکنندگان خود ، فقط به کمي اتصال به شبکه هاي اجتماعي نياز داريد و روش هاي زيادي براي پول درآوردن سايت خود وجود دارد.

Save the Student فقط يک نمونه از يک وب سايت موفق است که در سال اول توسط اوون بورک در دانشگاه شروع به کار کرد و از آن زمان به يک شرکت تمام وقت و قابل توجه تبديل شده است.

راهنماي گام به گام اوون را در مورد نحوه راه اندازي وب سايت در 20 دقيقه بخوانيد. اين واقعاً يکي از بهترين دارايي هايي است که مي توانيد داشته باشيد.

ويزيت کردن از وب سايت ها و برنامه ها

خوب به نظر مي رسد که شما با يک مرورگر وب بسيار ماهر هستيد ، بنابراين شايد وقت آن رسيده است که طرفداران خود را مرور کنيد و به عنوان يک کار پولي و سرگرم کننده به مرور وب سايت ها بپردازيد!

معرفي UserTesting.com - بستر جديدي که به افراد روزمره براي بازبيني انواع وب سايت ها پرداخت مي کند. هر بار بررسي حدود 20 دقيقه طول مي کشد و از طريق Paypal 10 دلار (6.50 پوند) براي شما هزينه مي کند.

کافي است در اينجا ثبت نام کنيد ، يک بررسي آزمايشي را انجام دهيد و منتظر دريافت وب سايت در صندوق ورودي خود باشيد.

راز "Disney Vault"

براي بزرگ نگه داشتن تقاضا در ميان نسل ها ، استوديوي ديزني عرضه برخي از آثار کلاسيک منتشر شده در خانه را با دقت محدود مي کند. آنها 8-10 سال در "طاق" حبس شده اند و قبل از مدت کوتاهي آزاد نمي شوند.

آنها را در اين پنجره با قيمت خرده ي معمولي بخريد و مي توانيد سود خوبي بدست آوريد که تا حدود يک دهه ديگر از خارج شوند.

به عنوان مثال ، در سال 2011 مي توانيد Beauty and the Beast را در Blu-ray 3D فقط با 24.99 پوند خريداري کنيد. فقط در طي چند سال با خيره کننده 74.99 پوند در آمازون بود!

خرک ديزني

نکته مهم ، همه نسخه هاي ديزني در معرض خرک نيستند و فقط کلاسيک هاي واقعي اين تقاضا را حفظ مي کنند.

در حال حاضر فقط 2 عنوان از خرک وجود دارد که من توصيه مي کنم سريع آنها را حذف کنيد. آنها Blu-ray Bambi Diamond Edition و Blu-ray The Lion King Diamond Edition هستند.

منبع : wahr

ندهه سايت ,کنيد ,درآمد ,سرمايه ,etoro ,انجام ,سرمايه گذاري ,انجام دهيد ,وجود دارد ,نياز داريد ,diamond edition منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه ثائر دبیرستان غیردولتی سلام BaRtAr GrOuP iS a ExCeLLeNt SaiT عمومی ثبت آگهی | معرفی خدمات هر چی که بخوای